Open Air Valley Drahany 19.7.2014

P1120087

Hvězdné datum 19.7.2014, důstojník Emanuel Bacigala P1120098podává hlášení do kapitánského deníku.

Kapitán se vzdálil neznámo proč, neznámo kdy, neznámo kam. O svém návratu nezanechal ani zmínku, dopis na rozloučenou, či závěť.  Inu co se dá dělati, budem se moset obejít bez něho, že?

Dnešní (resp. již odehraný) koncert byl ve znamení stresu o aparáty, auta a naše zdraví. Zkouška den před koncertem probíhala bez nějakých větších obtíží, dokonce byl ubóchnót i nové vál, ale právě tento nové vál se zřejmě nelíbil basovému aparátu důstojníka J.A. Zmiňované nové vál mu totiž odbóchl zesilovač, což se další den projevilo naštěstí *ťuk, ťuk, ťuk* pouze odpálenou pojistkou, kterou nebylo problém vyměniti a válovat směr Drahany – údolíčko.

P1120113 P1120102 P1120093

Podle mapy se muselo očividně jet mezi poli, ale to byl krutý omyl přátelé. Nebo spíše poloomyl, protože jsme si vybrali asi nejhorší možnou cestu plnou děr, které čekali, až si schramstnou na našem tranzitním véfuku. K placu vedly i více přívětivé cesty, než sme si byli schopni vybrat, což platí pro náš support, který dostal doporučení zase jet trochu jinou cestou.

P1120094

Před námi vystoupila skupina Strike Out, tož pěkné pop-punk. Bohužel místní punkové podmínky jim moc nepřispěly na zvuku, ale s tím jsme se museli poprat též my a další 3 kapely – Kámen, Miserable Ones, The Sculptures.

Náš set trval nějakéch 10 songoloidů i s jedním přídavkem. I přes malou kulisu, které trvala v průběhu celého festu (špatná reklama?), jsme si to náležitě užili a byli rádi, že mohli hrát ještě za světla. V noci to bylo totiž víceméně bez světla :). Pivo bylo dobré, centrála na benzín vydržela, žádné bitky (aspoň sem nezaregistroval), neurvané véfuk. Co víc si přát :). Teda až na jeden problém s Opelem, který naštěstí důstojníci J.A. a T.H. s chladnou hlavou vyřešili a plné auto mohlo odjet spokojeně domů.

P1120110 P1120102 P1120091

 

Tak to by bylo asi vše co jsem chtěl pověděti, na dalším konciku pa – Emanuel Bacigala.
Zbyteček fotek v -> Galerii <-