Apollo Rockin‘ ECHT – PROSTĚJOV, Apollo 13 – 21.4.2017

Koncert - Kervežekson, Corps of Noise, Route to the Other Side - Apollo Rockin' ECHT, Prostějov, Apollo 13, 21.4.2017

Předposlední rockový večírek v Apollu 13! Přijďte se rozloučit s legendárním klubem, atmosférou a výčepem na akci „Apollo Rockin‘ Echt“, kde zahrají 3 sebranky (2 domácí a 1 přespolní). Seberte všechny známé i neznámé, vzdejme hold Mirovi Hasovi za jeho skvělou práci pro kulturu v Prostějově, ale hlavně – pojďme si to kurevsky užít!

ROUTE to the OTHER SIDE (southern rock – hardrock, Prostějov)
Čtyřčlenný buldozer ostřílených muzikantů, který do Vás nasype nálož ostrých hardrockových riffů v podání Bořka na kytaru, Yarinna na basu, nekompromisně jedinečných bicích Paulla Blacka a Michala Matiesa za mikrofonem! Pokud máte rádi Godsmack, tak si nenechte tyto borce ujít!

http://bandzone.cz/_95282

Corps of Noise (crossover, Chropyně)
Corps of Noise je pětičlenná hudební kapela se zpěvačkou pohybujících se ve vodách crossoveru, převážně spíše melodického punk-rocku, hardcore a metalu. Digitálně vydali 2 EP po 3 písních, na jednu z nich – Like a Ghost, je na Youtube ke shlédnutí i videoklip (https://youtu.be/odr8C_fc5s4). Corps of Noise se loni účastníli soutěže Matonni Hvězda Internetu, kde se probojovali do TOP 100 a po fanouškovském hlasování skončili na krásném 70. fleku. Ke konci února kapele vychází nový videoklip na píseň „Preachers“, který byl natočen v jejich domovském klubu Hell v Chropyni.

http://bandzone.cz/corpsofnoise

Kervežekson (crossover, Prostějov)
Většina lidí má problém vyslovit název této kapely i na druhý či další pokus. Problém je také přesně určit, do jaké škatulky zapadá. Kervežekson čerpá z mnoha stylů, vznikl tak jejich osobitý žekson styl. Punk, hardrock, funky-groove-slap, to je skromný výčet vlivů této sebranky z Prostějova. Na kontě zatím mají EP desku s názvem Ty picho… (2014) a plnotučnou LP desku Robocop (2016). Momentálně dodělávají materiál na další desku, která by měla spatřit světlo hudebního světa v druhé půlce roku 2017.

http://bandzone.cz/kervezekson

Orientační začátky časů vystoupení:
ROUTE TO THE OTHER SIDE – 21:00
CORPSE OF NOISE – 22:15
KERVEŽEKSON – 23:30

KDY: 21.4.2017, otevřeno od 20:00
KDE: Apollo 13, Prostějov
VLEZNÝ: 80 Kč